Yorumlar

Hakkımda Yapılan Yorumlar

Doktor Takvimi sitesi ve Google Konum servislerinde hakkında yapılan yorumları görebilir, dilerseniz siz de yorum bırakabilirsiniz.

testimonial icon
Z..

Selin hanım ile görüşmeye eşimin hamileliği döneminde başladık. ben yalnız gitmek istedim ama kendisi yalnızca çift olarak görüşme kabul ettiğini söylediğinden eşimle birlikte katıldık. iyi ki öyle yapmışız. 13 seans devam ettik, eşimle aramızdaki bitmeyen gerilim son derece keyifli bir hale dönüştü. terapi son çare artık olmazsa boşanırız diye düşünüp attığımız adım ilişkimizi kurtardı, sağolsun.

testimonial icon
F.E.

vor unserer hochtzeits vorbereitungs phase habe ich und meine verlobte uns dauerhaft gestritten darauf hin haben wir uns beschlossen uns profesionelle hilfe zu holen.online haben wir nach einer türkischen betreuerin gesucht sind da bei Frau Selin kanalp gelandet.unsere sprechstunde ging in 7 sprechstunden (online) es hat uns sehr gut getan sie hat alles gut aufgenommen und uns richtig positive eingestellt wir danken ihr sehr für die super tehrapie einfach nur entfehlens wert.

testimonial icon
Y.S.

Kayınvalidemle olan tartışmalarımız ve eşimin taraf tutması nedeniyle artık evliliği sürdüremeyecek gibi hissediyordum. Eşimin ısrarıyla Selin Hanım’dan randevu aldık, 3. Seansta bizim için yaptığı değerlendirme sonrası, haftada bir kez görüşerek ilerledik. Şu an 7. Seansımızdayız, yıllar sonra eşimin dinlemeye tahammül edemediği konularda bile beni dinlemeye başlaması çok hoşuma gitti. Eşimle ilişkimiz umarım hep böyle devam eder, Selin Hanım’a teşekkür ederiz, bize iyi geldi.

testimonial icon
E.T.

Pandemi sonrası ilişkimizde cinsel problemler, soğukluk gibi sorunlar yaşadık. Önce ürologa ve cinsel terapiye gittik, sorunumuz devam edince, ilişkimiz için destek almayı denemek istedik. Şu anda 6.seanstayız, artık sorunlarımızın tahmin ettiğimizden daha farklı nedenleri olduğunu düşünüyoruz ve çözüme daha yakınız gibi geliyor, seanslara devam edeceğiz, biz memnunuz.

testimonial icon
G..

Biz ilk kez bir aile danışmanına gittik o nedenle başkalarıyla kıyas yapamam ancak Selin Hanım’dan çok memnun kaldık diyebilirim. Bir seans dışında hep çift olarak görüştük, Gottman yaklaşımından bahsetti, bilmiyorduk ama kendisine güvendik. Özellikle aile içi iletişim alanında çok yol katettik, çocuklarımızla ilişkimize de yansıdı bu iyileşme, emekleri büyük, tavsiye ederim.

testimonial icon
Y..

Ben de yorumlara bakarak karar verdiğim için özellikle yazmak istedim, biz uzman ararken açıkçası bize en pozitif gelen kişi ile başlamak istedik, Selin çok pozitif bir insan, en zor konuları konuşurken bile, o koltukta eşim de ben de rahatlıkla anlatabiliyoruz. İlgisi, dikkatle dinlemesi ve anlattıklarımızı hiç unutmaması, bize kendimizi gerçekten değerli hissettirdi, özeni ve hassasiyeti için teşekkür ediyoruz.

testimonial icon
B..

Eşimle öyle bir noktaya gelmiştik ki, ben boşanmak dışında bir yol göremiyordum, ancak boşanma konusunda da anlaşamıyorduk. Onun talebi üzerine Selin Hanım ile seanslara başladık. Terapi ile bir şeylerin düzeleceğine pek inanmadan başlamıştım. Ancak gerçekten de çok kapsamlı bir değerlendirme sürecinden sonra (2-3 seans sürdü) birlikte bir yol haritası çıkardık ve adım adım düzelmeler hissetmeye başladık. Artık 2 haftada bir gidiyoruz, aile danışmanlığının böyle bir şey olduğunu bilsem çok daha erken giderdim. Yıllardır kendimizi de çocuklarımızı da boşuna yormuşuz. Emekleriniz için size teşekkür ediyoruz ailece.

testimonial icon
G..

Geçen hafta 4. seansımızı tamamladık, sürecimiz devam ediyor. eşimle yıllardır çözemediğimiz konuları daha rahat konuşabilmeyi öğrenmeye başladığımızı düşünüyorum. sorunlar hiçbir zaman bitmiyor ama insan aile içinde bunların üstesinden nasıl geleceğini öğreniyor, teşekkür ederiz Selin Hanım. Güven veren, sıcak bir yaklaşımı var. Karşısında nsanın anlattıkça anlatısı geliyor. Tavsiye ediyorum.

testimonial icon
K.A.

Boşanma sürecimiz çok gergin başlamıştı, çocuklarımızın daha fazla etkilenmesini istemediğimiz için aile olarak bu süreçte danışmanlık almak için Selin hanıma başvurduk. Kendisine internetten ulaştık, görüşmelerimiz 4 seans sürdü, sakinliği, pozitifliği ve bize olan anlayışlı yaklaşımı, hepimize iyi geldi diyebilirim. tavsiye ederim.

testimonial icon
D.D.

İlişkimizdeki bazı sorunları kendi içimizde çözemediğimiz için destek arayışına girdik ve tavsiye üzerine Selin Hanıma ulaştık. Şu anda 5. Seansımızı tamamladık, kendisi çok donanımlı ve bilgili bir uzman. Bize öyle güzel sorular sordu ki, anlattıkça anlatasımız geldi. Yıllardır kendimizi de ilişkimizi de boşuna hırpalamaşız diye düşünüyorum, yolumuz uzun, tüm destekleri için çok teşekkür ediyorum.

testimonial icon
B.Y.

Selin Hanım ile yaptığımız her seanstan sonra, olaylara bakış açılarımızın adım adım değiştini farkettik. 6 yıldır evliyiz ama eşimle birbirimizde bilmediğimiz ne çok şey varmış, bunu görmemizi, birbirimizi daha iyi anlamamızı sağladı, kendisine çok teşekkür ederim tekrar. Açıkçası seanslarda tahmin ettiğimizden çok daha hızlı ilerledik diyebiliriz. Gerçekten insana çok değerli hissettiren, sıcak bir yaklaşımı var. Görüşmelerimizin bazılarını online bazılarını yüzyüze yapıyoruz, yoğun iş tempomuza göre esnek bir şekilde randevu tarihlerimizi ayarlamamıza yardımcı olduğu için ayrıca teşekkür ederiz.

testimonial icon
C.Y.

Sevgili Selin Hanım ile 5 seanstır görüşüyoruz, arada seyahatlerimiz nedeniyle mecburen yaptığımız online seanslarımız da dahil olmak üzere, bizi çok iyi anladığını ve frekansımızın tuttuğunu hissettim. Başta istemeyen eşim de ben de gidişattan çok memnunuz. Evimize tekrar huzur geldi, sağolun, iyi ki varsınız. Devam edeceğiz.

testimonial icon
C.C.

Selinle 3 aydır çift terapisi alanında çalışıyoruz. Yaklaşımı sayesinde ilk günden bu yana kendimizi çok rahat hissederek, tüm hislerimizi anlatabildik. Hem bana hem eşime aynı mesafede yaklaşabilmesi bizim için çok önemliydi, bu konuda bizi rahatlattı, sakinliği ve profesyonel yaklaşımını beğendik, ikimiz de kendimizi açabildik. İlk seansta bize Gottman Çift Terapisininden bahsettiğinde hiç duymadığımız için biraz çekinceli yaklaşmıştık ama şimdi ihtiyacı olan tüm aile dostlarımıza öneriyoruz diyebilirim. Görüşmelerimizin sıklığı azalsa da, online olarak devam ediyoruz. Çok seviyoruz:)

testimonial icon
T.T.

Bebeğimiz doğduktan sonra, evliliğimizde yaşadığımız bazı sıkıntılar nedeniyle gittik, yaklaşık 6 ay görüştük ve şimdi iyi ki gitmişiz diyoruz. Bizi her seansta o kadar ilgiyle ve dikkatle dinledi ki, allah razı olsun, söylediğimiz her şeyle ilgili bize yaptığı dönüşler, sorular sorması, yaptırdığı alıştırmalar hangisini saysam, teşekkür ederiz.

testimonial icon
H.A.

Selin Hanımla yaklaşık bir yıl önce tanıştık. Güvendiğimiz bir aile dostumuzun referansı ile kendisine ulaştık, dönüp bakınca iyi ki yollarımız kesişmiş diyorum. Eşimin iş hayatındaki sorunlar, ekonomik sorunlarımız, çocuklarımızın ergenliğe geçişi gibi bir dönemde, evde konuşamaz duruma geldiğimiz bir süreçti. Bize en iyi gelen yanı, bizi çok iyi anlaması diye düşünüyorum. Hem eşimi, hem beni hatta bir seansta çocuklarımızı da dahil olmak üzere, dinledi, anladı, değerlendirmelerde bulundu. Değerlendirme sonrası, birlikte bir yol haritası çıkardık ve her hafta farklı uygulamalarla ilerledik, bazı seanslar güldük, bazılarında çok zorlandık, eşimle ödevlerimizi her zaman yapamasak da, bize hep anlayışla yaklaşıp cesaretledirdiği için çok teşekkür ederiz. Şimdi her şey yolunda ancak biz yılda bir kaç kez giderek, ilişkimize checkup yaptırmayı düşünüyoruz:)